Kolorowy letni ślub Pauli i Janka / Cieszyn

Janka i Paulę znam w sumie od dawna,  i kiedy zadzwonili do mnie z informacją, że szukają fotografa na swój ślub niesamowicie się ucieszyłam. Kiedy dowiedziałam się, że ta dwójka zakochała się w sobie bez pamięci od razu jakby wiedziałam, że to kategoria par sobie przeznaczonych. Że nie mogłoby być inaczej. Czasem mam wrażenie, że kiedy takie pary się spotykają to wszystko nabiera zupełnie nowego sensu… To ogromnie przyjemne móc pracować z takimi ludźmi, także bardzo się cieszę, że wybrali mnie na swojego fotografa.

Przy okazji tego ślubu znów mogłam pracować z całą masą cudownych ludzi. Z Agnieszką, która spinała organizację tego superowego wydarzenia z Bogną, która udekorowała ten bajkowy dzień. Był też zespół, który grał tak, że sama momentami miałam ochotę porzucić aparat i wyruszyć na parkiet, że już nie wspomnę o umiejętnościach wokalistki Diany. Muszę też wspomnieć, że sama Pani Młoda dała popis Swoich umiejętności muzycznych i zagrała dla Swego męża utwór tak, że goście nie wypuścili jej ze sceny bez bisu.
Wesele odbyło się w cudnym miejscu. Ale to wszystko zobaczycie na fotografiach. A na plener, jak zwykle, zapraszam w następnym poście.

Fotografie: Garbowska Fotografie
Wedding Planner: Agnieszka Kabiesz
Dekoracje/Florystyka: Paper Flowe Art Bogna Trętko
Zespół: Body & Soul
Wesele: Willa Słoneczna

1 Comment

Leave a reply

Your email address will not be published.