Nowe studio

Ci z Was, którzy obserwują mnie na Facebooku wiedzą, że od jakiegoś czasu pracowałam nad nowy studiem w Opolu. Nadszedł czas by opuścić moje stare miejsce na Pasiece i z nutką tęsknoty za tym pięknym miejscem zabrałam się do roboty. I oto jest. Zupełnie nowe studio.

Zapraszam Was do mojej bajki? Do krainy wypełnionej światłem, emocjami, wspomnieniami…_MG_9465

Serdecznie zapraszam Was do odwiedzenia mojego atelier. To tu umawiam się z Wami na spotkania prezentacyjne, podczas których przy kawce możecie pooglądać na żywo zdjęcia, albumy. To tu rozmawiamy, zadajecie pytania, a ja opowiadam o swojej pracy. To tu podpisujemy umowę, a na samym końcu to właśnie tu zapraszam Was po odbiór swoich albumów i pięknych zdjęć ze ślubu.

Studio powstało też z myślą o wszystkich, którzy chcą mieć piękne zdjęcia. O tych najmniejszych, kilkudniowych kruszynkach, o wszystkich małych raczkujących pędrakach, o starszakach, przyszłych mamach. O całych rodzinkach. Nie ma piękniejszej pamiątki, to zdjęcia przypomną nam w przyszłości o tym, co mieliśmy, jacy byliśmy. Jeśli poszukujecie fotografa dziecięcego zapraszam na stronę www.studio.garbowska.com

_MG_9454 _MG_9466 _MG_9468 IMG_5349 IMG_5350 IMG_5352 IMG_5356 IMG_5357 IMG_5359 IMG_5362 IMG_5365

Leave a reply

Your email address will not be published.